This list includes recipients of past district names that became part of the Harvest District. (Sunny South, Red Rose)
2017 | Brad Hoopes | Steve Lowery | |
2016 | John French | Joseph Way | |
2015 | Kevin Connor | Dan Lenox | |
Steve McFarland | |||
2014 | Corinne Kern | Tony Kern | |
Dawn Williams | |||
2013 | Jay Shank | Mike Williams | |
Chris Yost | |||
2012 | Ginger Kendall | Nikki Rohrback | |
2011 | Mark J Forth | Dale L Walker Jr | |
2010 | Luann Bleich | Joseph S Iacono | |
Steve R Kahler | Bill N Troutman | ||
2009 | Tim Efinger | Steph Rudzinski | |
Tom Rudzinski | |||
2008 | Tom D'Auria | Ashley Ovens | |
Dave Shirk | |||
2007 | Angie Horn | Terri Lee | |
Doug Leed | Wade Walburn | ||
2006 | Vic Hagerstrom | Jake Maser III | |
Charles Horn III | |||
2005 | Jim Bednarski | Gregory Fritsch | |
Phillip Louie | |||
2004 | Bob Debarr | Anthony Fucito | |
James Castanzo | |||
2003 | Lori Anderson | John Meck | |
Kurt Windlebleck | |||
2002 | Robert E. Fraile | Thomas J Kenyon Jr. | |
2001 | Jake Helfer Jr. | Michael Moser | |
Joseph Sabulsky | Matthew Stewart | ||
2000 | Richard Barth | Gary Proctor | |
David Pennel | Robin Kotzmoyer | ||
1999 | David Kotzmoyer | Barbara Lumas | |
Clyde Metzler | George Steele | ||
1998 | Robert Ardner Jr. | Lindsay Herr | |
Alvin Landis | Timothy Smith | ||
1997 | Anthony Frey | Judy Shenk | |
Barry Badger | Joyce Kuster | ||
1996 | Elizabeth Louie | Donald Muston | |
Lavella George | William Ream | ||
1995 | Lester Steeley | Timothy Hammel | |
Burnell Nolt | Suzanne Diller | ||
1994 | Richard Born | Kenneth Hartenstine | |
Richard Vahaly | Jeanette Latsha | ||
1993 | Roger Hipple | David Matterness | |
Thomas Scheaffer | Deborah Seachrist | ||
1992 | Donald Richards | Cliff Heisey | |
Judy Grab | William Schebler Sr. | ||
1991 | Brenda Troutman | Wayne Wildasin | |
Andrew Musselman | Douglas Zima | ||
1990 | Rich Rhodes | Martha Steeley | |
Cindy Landis | Todd Bush | ||
1989 | John Renninger | Donna Rhodes | |
Deborah Heisey | Mary Lynne Davenport | ||
Veron Gehron | James Ballard | ||
1988 | William Edye | Ronald Denlinger | |
Scott Macbeth | William Davenport | ||
Carol Martin | |||
1987 | Alec Baugus | William Freeland | |
Michael Ruhl | Anita Brenner | ||
1986 | Jere Nunemaker | Linda Tobler | |
James Zahm | James Cochran | ||
Roger Asso Sr. | |||
1985 | Jay Behling | Willoughby Litzenberger | |
Daryl Evans | Charles Horn Jr. | ||
Donna Evans | |||
1984 | Pat Macbeth | Barbara Cunningham | |
Paul Brandt | Vincent Wickenheiser | ||
George Robb | |||
1983 | George Tobler | Jack Stettenbauer | |
John Smith | Ken Kulakowsky | ||
James Grossman | |||
1982 | Sharon Miller | John Hostetter Sr. | |
Deanna Haines | Lewis Matt | ||
Richard Halstead | James Wenger | ||
1981 | Ron Woomer | Wayne Hershey | |
Richard Tobias | John Pauls | ||
Raul Richer Sr. | Jay Lockard | ||
1980 | Janet Gainer | Helen Horn | |
Paul Fedder | Rachard Collister | ||
Sarah Reed | |||
1979 | Melvin Gainer | Steven Crnkovich | |
Dwight Shelly | Fred Dieffenbach | ||
1978 | Robert Miller | John Hostetter Jr. | |
Donna Ruoff | Bruce Macbeth | ||
Dennis Geiter | James Dougherty | ||
1977 | Percy Billow | Thomas Mellinger | |
1976 | Isaac Studholm | Chester Kuhns | |
Karen Robbins | Eugene Moore | ||
Robert Manuel | Richard Oatman | ||
1975 | Susan Miller | Elwood Myers | |
Rufus Bleecher | Gerald Alleman | ||
Harriet Yohn | Marianne Kane | ||
1974 | Donald Needham | William Simmons | |
Darwin Hollinger | Jere Kane | ||
1973 | Robert Rogers | William Hauk | |
Catherine Shumaker | |||
1972 | Elmer Dennis | Judy Hauk | |
William McKnight | |||
1971 | Glenn Hershey | Arthur Lord | |
G. Robert Mann | Shirley McKnight | ||
John Peterman | John Ward | ||
1970 | Gordon Gardner | Donald Gingrich | |
Walter Gingrich | Melvin Hyman | ||
John Manuel | Lorraine Miller | ||
Lorraine Nixon | Dr. Leonard Ray Jr. | ||
Donald Winters | Robert Young | ||
1969 | Alice Gingrich | Lawrence Hyman | |
Othmar Kirchner | Victor Lenox | ||
William Linkous | Richard Miller | ||
Robert Nickey | Mary Shank | ||
Ronald Wachob | |||
1967 | Richard Pflumm | Lester Boyer Jr. | |
Christ Greider | Lloyd Webb Jr. | ||
Virginia Reheard | Lloyd Demmy | ||
1966 | Arthur Brandt | Harold Etsell | |
William Irwin | Louise Rolleri | ||
Charles Elliott | Gene Miller |